مومو

شخصی

ام تی ان مومو (Mobile Money) راه سریع، محفوظ، آسان، راحت و کم هزینه برای انتقال پول، تادیات و اجرای معاملات مالی معین از طریق موبایل میباشد، در هر جا که سیگنال تلیفون موجود باشد شما میتوانید از این خدمات مستفید شوید.

با مومو مجبور نیستید به منظور ارسال و دریافت پول فاصله های طولانی را بپیمایید و یا منتظر صراف بمانید. بطور آسان با تذکره و یا دیگر اسناد معتبر هویت که مورد پذیرش باشد همین امروز خود را در مومو راجستر کنید از سهولت و راحتی که ام تی ان مومو آنرا عرضه می نماید لذت ببرید. شما میتوانید با استفاده از مومو پول ارسال و دریافت کنید، به شماره های ام تی ان کریدت و بسته های صوتی و انترنت خریداری نمایید، بل برق پرداخت نمایید و در بدل خرید اموال و خدمات تادیات انجام دهید.

چطور میتوانیم؟


پرسش برای تان پیدا شده؟

هزینۀ معامله مربوط به مقدار پول قابل معامله میشود که شما میخواهید آنرا انجام دهید و بطور خودکار از حساب شما وضع میگردد.

شما میتوانید در نزدیکترین نمایندگی مومو، مرکز خدمات مشتریان و یا غرفۀ کوچک خدمات ام تی ان در حساب موموی خویش پول اضافه نمایید.

بلی، در حال حاضر حد معین ۱۵،۰۰۰ افغانی میباشد.

پول در حساب شما باقی میماند و هر زمان و هر جا آنرا مصرف کرده میتوانید.

حساب موموی شما توسط یک پین کود که شما هنگام راجستریشن آنرا تنظیم نموده اید حفاظت میشود.

در صورت مفقود شدن موبایل شما باید به اسرع وقت از طریق شمارۀ ۷۷۹ به ام تي ان خبر دهید. هر زمانیکه شما بخواهید از حساب موموی خویش پول نقد بردارید میتوانید به یکی از فروشگاه های برند ام تی ان و یا نمایندۀ مومو مراجعه نمایید و از حساب موموی خویش پول نقد بردارید.

کمترین مقدار پول برای مومو تعین نگردیده. شما میتوانید تمام پول خود را از مومو بردارید و صورت حساب شما صفر شود.

اپلیکیشن MTN MoMo را دانلود نمایید

آخرین نسخه‌ی اپلیکیشن MTN MoMo برای سیستم های iOS و Android قابل دسترس میباشد.

Download from Apple App Store    Download from Google Play store